Kontakt

StartKontakt
Rozwiń

Centrum Transferu Technologii

dr Katarzyna Waligóra-Borek – p.o. Dyrektora
e-mail: katarzyna.waligora-borek@gumed.edu.pl


Zespół:

dr n. med. Joanna Borzyszkowska – specjalista, broker innowacji
e-mail: joanna.borzyszkowska@gumed.edu.pl

dr n. med. Martyna Wesserling – specjalista, broker innowacji
e-mail: martyna.wesserling@gumed.edu.pl

mgr Marcin Stolarek – specjalista, broker innowacji, projekt Inkubator Innowacyjności 4.0
e-mail: marcin.stolarek@gumed.edu.pl

mgr inż. Jakub Grabowski – młodszy specjalista, broker innowacji, projekt Inkubator Innowacyjności 4.0
e-mail: grabowski.jakub@gumed.edu.pl

dr inż. Magdalena Śliwińska-Bartel – młodszy specjalista, koordynator projektu EIT Health
e-mail: magdalena.sliwinska-bartel@gumed.edu.pl

mgr Joanna Przybytek-Kobierna – młodszy specjalista
e-mail: joanna.przybytek-kobierna@gumed.edu.pl

Kontakt

tel. 58 349 10 09
tel. 58 349 11 85
e-mail: naukaibiznes@gumed.edu.pl
Budynek nr 5, I piętro, ul. Dębinki 7, 80-211 Gdańsk
Zapraszamy w godz. 8:00 – 15:00


CTT realizuje programy

EIT Health

Logo_Eit.png

Inkubator Innowacyjności 4.0

LOGO_FEU_RP_UE.jpg