Oferta wsparcia dla innowacyjnych pomysłów PRZEDSIĘBIORCÓW

StartArchiwumOferta wsparcia dla innowac...
Rozwiń

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą wsparcia dla innowacyjnych pomysłów w ramach programu EIT Health:

“Forge of Talents”
Forge of Talents to wydarzenie dedykowane zarówno dla start-upów z branży life-science jak i inwestorów (prywatni inwestorzy, fundusze inwestycyjne, parki transferów technologii, regionalne izby gospodarcze itp.) zaplanowane na dn. 4 października 2018r. w Łodzi.
Podczas wydarzenia start-upy będą miały możliwość zaprezentowania się przed gronem zaproszonych inwestorów w konwencji: 1 slajd na 3 minutową prezentację, 2 minuty pytań od inwestorów.

Zaproszenie do działania "Forge of Talents"
Zaproszenie do działania "Forge of Talents"


Health Venture Lab Budapest, start up call
Health Venture Lab to 16-tygodniowy program szkoleniowy obejmujący wyjazdy do Budapesztu. Program organizowany we współpracy z firmą GE Healthcare. Oferta kierowana jest dla początkujących grup przedsiębiorców z branży life-science i healthcare chcących rozwijać swoje kompetencje biznesowe.
Nabór trwa do dn. 8 sierpnia 2018r.
Więcej informacji na temat programu na stronie EIT Health News
EIT_Health_VentureLab.png
Investors’ Network helps start-ups find backers
Program oferuje różne możliwości pozyskania finansowania, szczególnie w przypadku pierwszej rundy finansowania oraz warsztatów treningowych prowadzonych przez doświadczonych inwestorów i seryjnych przedsiębiorców. Sieć inwestorów została zaprojektowana tak, aby dopasować start-upy z inwestorami, szczególnie w pierwszej rundzie finansowania, ale także kontynuować inwestycje w start-upy EIT Health.
Oferta dedykowana jest do europejskich start-upów lub małych i średnich przedsiębiorstw działających w szeroko pojętym obszarze life science.
Nabór trwa do dn. 31 grudnia 2018r.
Więcej informacji na temat programu na stronie EIT Health News

Ostanie wole miejsca na udział w programie „SMART AGEING CAMP”

W Polsce, podobnie jak w większości uprzemysłowionych krajów Europy, obserwuje się systematyczny wzrost udziału w populacji ogólnej osób starszych.

Zapraszamy do uczestnictwa w programie „Smart Ageing Camp” organizowanym przez EIT Health. Jest to program dedykowany dla zespołów innowatorów i start-upów chcących wdrażać na rynek produkty lub rozwiązania dedykowane dla seniorów. Proponowane rozwiązania powinny obejmować branże: medtech, biotech or digital health.

„Smart Ageing Camp” to intensywny, 8-tygodniowy program szkoleniowy podzielony na dwa etapy:
- pierwszy miesiąc obejmuje szkolenia w Dublinie, Łodzi i Budapeszcie, rozpoczyna się we wrześniu 2018 r.
- drugi miesiąc obejmuje wyjazdy do wybranych państw Europy w celu nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami i inwestorami.

Uczestnictwo w programie to doskonała możliwość walidacji swojego pomysłu na biznes, zainteresowania potencjalnych inwestorów proponowanymi rozwiązaniami oraz uzyskania wiedzy niezbędnej do dalszego rozwoju swojej działalności.
Smart Ageing Camp
Smart Ageing Camp

Dodatkowe informacje na temat działań wspieranych przez EIT Health dostępne na stronie EIT Health.

Zapraszamy do kontaktu!

Centrum Transferu Technologii
Gdański Uniwersytet Medyczny
ul. Dębinki 7
80-211 Gdańsk
tel. 58 349 10 09
fax. 58 349 11 85
e-mail: naukaibiznes@gumed.edu.pl
facebook