Innovation Day EIT Health

StartArchiwumInnovation Day EIT Health
Rozwiń

Centrum Transferu Technologii zaprasza do uczestnictwa w wydarzeniu Innovation Day, które odbędzie się jutro tj. 28 listopada br. Wydarzenie organizowane jest w ramach współpracy Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego z organizacją EIT Health, wspierającą rozwój przedsiębiorczości w obszarze medycznym krajów europejskich.

Podczas jutrzejszego wydarzenia będzie możliwość wysłuchania ciekawych wystąpień dotyczących organizacji EIT Health, success story polskich start-upów branży lifescience, możliwościach wsparcia finansowego innowacyjnych projektów, ochrony własności intelektualnej. Ponadto odbędzie się konkurs „Start-up pitching”, podczas którego młode firmy będą prezentować nowatorskie rozwiązania branży medycznej. Osobami oceniającymi start-upy będą zaproszeni eksperci GUMed, którzy na co dzień pracują w tematyce stosowanych przez start-upy rozwiązań.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc, osoby zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu proszone są o zgłoszenie chęci udziału do biura Centrum Transferu Technologii na adres mailowy: joanna.borzyszkowska@gumed.edu.pl lub magdalena.kukowska-kaszuba@gumed.edu.pl, dziś najpóźniej do 15.30.

EIT_Health_VentureLab.png