Wydarzenia

StartAktualnościWydarzenia
Rozwiń

EIT Health Info Day w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym


Dzień informacji o dostępnych programach akceleracyjnych dedykowanych dla start-upów, innowatorów oraz naukowców posiadających innowacyjne rozwiązania z branży medycznej. Wydarzenie będzie doskonałą okazją do szczegółowego zapoznania się z programami wsparcia w ramach działań międzynarodowej organizacji EIT Health.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu organizowanym przez Centrum Transferu Technologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w ramach programu EIT Health RIS Hub, odbywającym się w dn. 14.03.2019r. o godz. 9.00 na terenie PPNT. Więcej informacji na stronie PPNT

Centrum Transferu Technologii GUMed stanowi punkt kontaktowy i koordynacyjny EIT Health. Osoby aplikujące do programów akceleracyjnych EIT Health proszone są o wcześniejszy kontakt z Centrum Transferu Technologii GUMed, tel.: 58 349 10 09, e-mail: naukaibiznes@gumed.edu.pl

Program spotkania:
9:00 – 9:30 Prezentacja dostępnych programów akceleracyjnych EIT Health
Magdalena Kukowska-Kaszuba. – Centrum Transferu Technologii, Gdański Uniwersytet Medyczny
9:30 – 10:30 Konsultacje w zakresie dostępnych programów akceleracyjnych EIT Health
Magdalena Kukowska-Kaszuba, Joanna Borzyszkowska – Centrum Transferu Technologii, Gdański Uniwersytet Medyczny

Jumpstarter_Twitter_800x800_winners.jpg

Dołącz do grona szczęśliwych laureatów konkursów i programów o zasięgu globalnym.
Data publikacji: 07.03.2019r.

EIT Health Info Day w GUMed

Info_Day.jpg

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszym w tym roku spotkaniu pn. „Info Day” organizowanym przez Centrum Transferu Technologii GUMed w ramach programu EIT Health. Wydarzenie będzie doskonałą okazja do szczegółowego zapoznania się z programami wsparcia dedykowanymi do studentów, doktorantów, naukowców, innowatorów, przedsiębiorców i start-upów. Na wydarzeniu gościć będzie Tomasa Bekasi, Business Creation Project Manager z organizacji EIT Health. Wykład będzie prowadzony w języku angielskim.

Zgłoszenia uczestnictwa można nadsyłać do dn. 26 lutego 2019 roku do Centrum Transferu Technologii GUMed na wskazany adres e-mail lub pod nr telefonu.
Ze względu na duże zainteresowanie wydarzeniem liczy się kolejność zgłoszeń.
Info_Day_layout.jpg

Data publikacji: 21.02.2019r.

Kontakt

tel. 58 349 10 09
tel. 58 349 11 85
e-mail: naukaibiznes@gumed.edu.pl
Budynek nr 5, I piętro, ul. Dębinki 7, 80-211 Gdańsk
Zapraszamy w godz. 8:00 – 15:00


EIT Health