EIT Health Programy Edukacyjne i Akceleracyjne

StartEIT HealthEIT Health Programy Edukacy...
Rozwiń

Data publikacji:24.09.2020
EIT Health i Centrum Transferu Technologii GUMed zapraszają do wzięcia udziału w darmowym cyklu szkoleń dotyczącym wykorzystania sztucznej inteligencji w opiece zdrowotnej.

Termin szkoleń (webinary, E-Learning): 5, 12, 26 października oraz 30 listopada 2020

Termin rejestracji: 30.09.2020

Więcej informacji: HelloAIRIS

HelloAIRIS
HelloAIRIS

Data publikacji:22.09.2020
*Early phase Health Technology Assessment programme

Centrum Transferu Technologii oraz EIT Health InnoStars zapraszają na cykl wydarzeń poświęconych tematyce Health Technology Assessment

Webinar: 23 września 2020 15:00, Kurs: 3-5 listopada 2020

Szczegóły: Health Technology Assessment

Early phase Health Technology Assessment programme
Early phase Health Technology Assessment programmeData publikacji:22.09.2020
InnoStars Awards Demo Day

Ogłaszamy pierwszą edycję InnoStars Awards Demo Day, która odbędzie się 30 września 2020.

Zapraszamy do rejestracji: InnoStars Awards Demo Day

InnoStars Awards Demo Day
InnoStars Awards Demo Day

Data publikacji: 26.08.2020

EIT Health InnoStars – EIT Health RIS Innovation Training again!


Czy masz przedsiębiorcze nastawienie do innowacyjnych pomysłów w dziedzinie opieki zdrowotnej? Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o innowacjach w opiece zdrowotnej, walidacji produktów i modelach biznesowych? Chcesz dowiedzieć się, jak zaproponować swoje rozwiązanie?

Cel szkolenia:

Wspieranie wnioskodawców w realizacji kolejnych kroków na rynku oraz skróceniu czasu wprowadzania na rynek innowacyjnych produktów i usług. Poruszanie się po złożonym polu rozwiązań dla opieki zdrowotnej i lepsze zrozumienie innowacji. Weryfikacja potrzeby/korzyści produktu/usługi dla użytkowników/klientów/płatników/partnerów. Zwiększenie możliwości przyciągnięcia inwestycji i / lub finansowania pomysłów

Szkolenie w zakresie innowacji RIS jest dedykowane dla mikro i małych przedsiębiorstw, instytucji badawczych i edukacyjnych, spółek typu spin-off i start-upów, które mają już innowacje / produkt / rozwiązanie na poziomie CIMIT 1 Maturity Level 1.

CIMIT Maturity Level 1:

https://cimit.org/documents/173804/228699/Navigating+the+HealthTech+Innovation+Cycle.pdf/2257c90b-d90b-3b78-6dc9-745db401fbc6?version=1.0

Pakiet programowy obejmuje:

3 godziny interaktywnego szkolenia obejmującego tematykę ścieżki innowacji: od pomysłu do wprowadzenia na rynek w sektorze ochrony zdrowia, 30 minutowa sesja konsultacyjna, oceniana przez panel ekspertów.

Należy pamiętać, że udział w szkoleniu jest warunkiem koniecznym do udziału w konsultacjach projektu.

Sesja treningowa:

22 września, 10: 00-13: 30 (CET)

Zarejestruj się jako zespół/firma, oraz pamiętaj, że maksymalna liczba uczestników sesji szkoleniowej to 30 uczestników (komputerów)

Sesje konsultacyjne “Pitching” będą organizowane we wrześniu-październiku, zespoły zostaną podzielone na grupy w zależności od treści i stopnia zaawansowania ich projektu.

Pamiętaj – liczba miejsc ograniczona. W przypadku braku miejsc zostaniesz wpisany na kolejne szkolenie, które zaplanowano 23 września.

Termin składania wniosków: 19 września 17:00 (CET)

Zainteresowany? Prześlij swoją aplikację:

https://eithealth.wufoo.com/forms/ris-2020-innovation-training-22nd-september/


RIS_training_09.jfif

Data publikacji: 20.08.2020

Wygraj voucher !

Wszyscy Startupowcy!

EIT Health InnoStars poszukuje wyjątkowych projektów, twórców i wizjonerów w dziedzinie innowacji medycznych!

Wygraj bon EIT Health Mentoring & Coaching Network warty €2000!

Ostateczny termin aplikacji: 17/09/2020


mentoring_3.jpg

REJESTRACJA i więcej informacji: https://eithealth.eu/opportunity/innostars-start-up-amplifier-pre-selection-round

Data publikacji: 07.07.2020

EIT Health RIS Innovation Training

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT Health) i Centrum Transferu Technologii GUMed zapraszają do wzięcia udziału w otwartych warsztatach i konsultacjach z ekspertami EIT w dziedzinie rozwoju innowacji.

ORGANIZATOR: EIT Health RIS

TERMIN (do wyboru): 21.06.2020, 10:00-13:00 22.06.2020, 10:00-13:00 23.06.2020, 10:00-13:00

TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI: 15.07.2020 r.

UDZIAŁ BEZPŁATNY

Zgłoś się już dziś !: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Zapraszamy !

RIS_Innovation_Training.jpg

Data publikacji: 15.06.2020

SUMMER SCHOOL – Mobility and Active Ageing – kurs online

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT Health) i Centrum Transferu Technologii GUMed zapraszają do wzięcia udziału w kursie „SUMMER SCHOOL – Mobility and Active Ageing”

Letnia szkoła mobilności i aktywnego starzenia się ma na celu przeszkolenie specjalistów w zakresie projektowania, opracowywania i wdrażania rozwiązań w zakresie promocji zdrowia i niezależności funkcjonalnej dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej lub zagrożonych ograniczeniem sprawności ruchowej podczas wykonywania codziennych czynności.

ORGANIZATOR: University of Lisbon – Faculdade de Motricidade Humana Portugal

CZAS TRWANIA KURSU: 01.07.2020 – 31.08.2020 r.

TERMIN SKŁADANIA APLIKACJI: 25.06.2020 r.

KOSZT: 150 euro

Więcej na: SUMMER SCHOOL – Mobility and Active Ageing – kurs online

Zapraszamy !

Active_Ageing.png

ARTIFICIAL INTELLIGENCE – WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU

Europejski Instytut Innowacji i Technologii (EIT Health) i Centrum Transferu Technologii GUMed zapraszają do wzięcia udziału w darmowym cyklu szkoleń dotyczącym wykorzystania sztucznej inteligencji w opiece zdrowotnej.

W obliczu rosnących wyzwań społecznych systemy opieki zdrowotnej na całym świecie próbują im sprostać dzięki pomocy nowych technologii. Jedną z nich jest sztuczna inteligencja. Choć wciąż się rozwija, AI już w tej chwili otwiera wiele możliwości.

HelloAIRIS to internetowy program szkoleniowy AI, którego celem jest zapoznanie uczestników z podstawami sztucznej inteligencji, odsłonięcie i odkrycie wyzwań oraz zbudowanie społeczności gotowej wziąć udział w rozwijaniu AI.

Dla kogo HelloAIRIS?

1/ Studenci kierunków: medycznych, inżynierskich, ekonomicznych

2/ Lekarze, w szczególności radiolodzy poniżej 35. roku

TERMIN SZKOLEŃ (webinary, e-learning): 15 czerwca 2020- 10 sierpnia 2020 UWAGA: Udział w cyklu szkoleń jest BEZPŁATNY, jednak obowiązuje ograniczona liczba miejsc. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat odbycia kursu.

ZAPISY TRWAJĄ DO 5 CZERWCA 2020 – NIE ZWLEKAJ, ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ !

Partnerzy Programu:

• GE Healthcare

• The Health & Biomedicine unit of LEITAT

• Royal Institute of Technology Stockholm (KTH)

Więcej na: https://helloairis.com/

Data publikacji: 22.04.2020

Together we are stronger
EIT Health – Europejski Instytut Innowacji i Technologii zaprasza wszystkich, którzy pracują obecnie nad różnymi rozwiązaniami związanymi z pandemią COVID-19 na swoją platformę wymiany pomysłów i wspólnego matchowania!

W ostatnich dniach pojawiło się tam już ponad 100 pomysłów na urządzenia medyczne, czy aplikacje, które mogą pomóc w dobie walki z koronawirusem.

Więcej na: https://eithealth.eu/covid-19/

Data publikacji: 19.03.2020

L-ead Summer School on healthcare in the digital age

Szkoła letnia ma na celu podnoszenie świadomości i dzielenie się wiedzą na temat zmian w systemach opieki zdrowotnej w erze cyfrowej. Za pomocą zarządzania zmianami i kształtowania polityki opartej na dowodach, uczestnicy zrozumieją funkcjonowanie systemów opieki zdrowotnej, kontekst i uzasadnienie rozwoju siły roboczej. Studenci będą mogli zidentyfikować główne wyzwania i innowacyjne rozwiązania oraz zrozumieć wpływ transformacji cyfrowej na opiekę zdrowotną i jej pracowników.program_2020.jpg


*Termin aplikacji: 30/04/2020

Więcej informacji: https://eithealth.eu/opportunity/l-ead-summer-school-healthcare-in-the-digital-age/

Data publikacji: 24.02.2020

Innostars Awards

Start-upy z krajów o umiarkowanie rozwiniętym o potencjale innowacyjnym mogą konkurować o wsparcie InnoStars Awards, które mogą wykorzystać do przekształcenia pomysłów na opiekę zdrowotną w rentowne przedsiębiorstwa.

Dzięki konkurencyjnemu programowi finansowania i mentoringu oraz serii szkoleń, nagrody InnoStars pomagają start-upom weryfikować potrzebę innowacji w dziedzinie opieki zdrowotnej, przyciągać inwestorów i skracać czas potrzebny na wprowadzenie ich pomysłów na rynek..

Czy to dla mnie?

InnoStars jest odpowiedni dla mikroprzedsiębiorstw i małych przedsiębiorstw, firm typu spin-off i start-upów, które już mają prototyp lub minimalnie opłacalny produkt (MVP), ale nie posiadają jeszcze produktu ani usługi na rynku. Wnioskodawcy muszą być zarejestrowani w jednym z następujących krajów: Chorwacja, Republika Czeska, Estonia, Grecja, Węgry, Włochy, Łotwa, Litwa, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja i Słowenia.


Termin aplikacji: 27/03/2020

Więcej informacji: https://eithealth.eu/project/innostars-awards/

Data publikacji: 24.02.2020

Startups Meet Pharma

EIT Health Startups Meet Pharma to oparty na wyzwaniach program akceleracyjny łączący startupy opracowujące innowacyjne rozwiązania w zakresie długotrwałej opieki z kluczowymi partnerami farmaceutycznymi w Europie. Program zachęca start-upy do opracowywania rozwiązań, które wpływają zarówno na przemysł farmaceutyczny, jak i pacjentów, aby stawiali czoła wyzwaniom we współpracy z najlepszymi partnerami farmaceutycznymi.

Premiera programu odbyła się w 2019 r. z 14 startupami z całej Europy, które podjęły pięć różnych wyzwań postawionych przez EIT Health: Amgen, Bayer, Ferrer, Janssen i UCB.


Startups_Meet_Pharma_Key_Visual.png

Termin aplikacji: 30/03/2020

Więcej informacji: https://eit-health.de/en/startups-meet-pharma/

Data publikacji: 20.02.2020

Innovation Game Summer School

Uniwersytet w Uppsali i EIT Health zapraszają do stawienia czoła prawdziwym wyzwaniom zdrowotnym przy poważnym projektowaniu gier – nie tylko czystej rozrywce. Razem możemy promować zmiany i poprawę opieki zdrowotnej, edukacji i zachowań. Witamy w Visby i Campus Gotland tego lata.

Innovation Game Summer School pomaga tworzyć rozwiązania promujące zmiany w opiece zdrowotnej i zachęcające do zdrowego stylu życia. Dowiesz się o innowacyjnych procesach i innowacyjnym myśleniu jako narzędziu do rozwiązywania problemów w zespołach interdyscyplinarnych. Projekt gry będzie wykorzystywany jako narzędzie edukacyjne do nauki. Kurs obejmuje zakwaterowanie w Gotlandii.


Termin aplikacji: 16/03/2020

Więcej informacji:https://eithealth.eu/opportunity/learn-by-play-innovation-game-summer-school/

Data publikacji: 20.02.2020

European Health Catapult

European Health Catapult to program szkoleniowy i promocyjny, który przyspiesza rozwój najjaśniejszych europejskich start-upów zdrowotnych. Flagowy konkurs EIT Health, European Health Catapult, łączy start-upy biotechnologiczne, medtechowe i cyfrowe z wiodącymi ekspertami i inwestorami międzynarodowymi. Zawody rozpoczynają się od regionalnych selekcji, po których następuje program treningowy i półfinałowe rozgrywki na “boisku”. Najlepsze start-upy przystąpią do gry w ramach części inwestycji o wartości 210 000 EUR przyznanej podczas finału EIT Health Summit w Sztokholmie w Szwecji w dniach 1-2 grudnia 2020 r.


Termin aplikacji: 30/03/2020

Więcej informacji: https://eithealth.eu/project/european-health-catapult/

Data publikacji: 20.01.2020

RIS Innovation Call

EIT Health Innostars zaprasza start-upy do aplikowania w konkursie RIS Innovation call, w którym można uzyskać finansowanie wstępnej fazy innowacyjnego projektu. Niniejsze działanie ma na celu finansowanie zrównoważonych projektów o wysokiej jakości, ukierunkowanych na sześć obszarów zainteresowania EIT Health. Ostatecznym celem tego działania jest wsparcie projektów z regionów RIS i zapewnienie finansowania fazy przygotowawczej, aby mogły osiągnąć poziom dojrzałości, który dałby im możliwość dołączenia do partnerów EIT Health ubiegających się o zaproszenia do składania wniosków w ramach planu biznesowego 2022.

EIT_Health_vs_EU_1.jpg

Termin aplikacji: 10/02/2020 godzina 12:00

Więcej informacji: https://eithealth.eu/opportunity/request-for-applications-of-ris-innovation-2020-project-proposals-for-eit-health-innostars

Data publikacji: 14.01.2020

StarShip program stypendialny EIT Health

Starship2019_TWslider_800x800px_7.jpg

Program stypendialny StarShip – inicjatywa EIT Health we współpracy z wiodącymi uniwersytetami w Europie (m.in. Uniwersytet Oxford, Instytut Karolinska, Uniwersytet w Coimbra) oraz partnerami biznesowymi (m.in. GE Healthcare, Essilor, Bluepharma)

Termin aplikacji: 31/01/2020

timeline_2020.jpg

Więcej szczegółów na: https://www.starship.eithealth.eu

Data publikacji: 09.01.2020

Wild card

Każdego roku Wild Card buduje dwa nowe przedsięwzięcia, które przekraczają nowe granice i rozwiązują niektóre z największych wyzwań europejskiej opieki zdrowotnej. Program Wild Card co roku przyciąga największe talenty i inwestuje do 2 milionów euro w dwa najbardziej obiecujące przedsięwzięcia.

Uruchomiona w 2017 r. Wild Card jest wspierana przez EIT Health – jedną z największych sieci opieki zdrowotnej na świecie, liczącą 150 członków z wiodących światowych organizacji, wspieraną przez Unię Europejską.

Wild_Card.jpg⚡Spraw, aby Wild Card była Twoim kolejnym ruchem w karierze! ⚡

Aplikacja do: 09/02/2020 (23:59 CET)

👉 Wykorzystaj szansę! Wild Card to wyjątkowa okazja, aby rozwijać swoją karierę i stworzyć własny biznes.

👉 Udoskonal i zweryfikuj! Udoskonal swój pomysł, aby stworzyć solidny plan biznesowy dzięki szkoleniom i mentoringowi od światowej klasy ekspertów.

👉 Bezpieczna inwestycja EIT Health zainwestuje do 2 mln EUR w dwa najbardziej obiecujące zespoły, a przez najbliższe 24 miesięcy zapewni wsparcie mentoringowe, szkolenia i networking, aby pomóc w budowaniu ryzyka.

Dwa obszary wyzwań, na których skupia się Wild Card 2020 to: rozwój zdrowia kobiet i rozwój cyfrowy w terapiach.

Link do strony: https://wildcard.eithealth.eu/about-wild-card/

WE Health – Empowering Women Entrepreneurs in Health Innovation – Module 3

Ten unikalny program wspiera liderki i innowatorki w identyfikowaniu możliwości oraz w ich rozwijaniu i realizacji, generując w ten sposób nowe źródła wartości. Szkolenie jest trzecim modułem na 2019 r. oferowanym przez program Empowering Women Entrepreneurship in Health Innovation (WE Health). Moduł przeznaczony jest dla kobiet senior executive i innowatorów w sektorze opieki zdrowotnej: z branży przemysłowej, dostawców opieki zdrowotnej oraz przedstawicieli badań rządowych i instytucji akademickich. Jest on skierowany do tych, którzy prowadzą i kierują innowacjami w różnych układach i funkcjach, zwiększając tym samym wzajemne uczenie się i tworzenie sieci. Wydarzenie odbędzie się w IESE Busines School.

Program umożliwi Ci wprowadzanie innowacji w organizacji, wykorzystywanie i rozwijanie talentów oraz radzenie sobie z praktycznymi wyzwaniami w celu wykorzystania pełnego potencjału innowacji. Dowiesz się, jak komunikować się skutecznie i przekonująco, a także uchwycić i przyciągnąć uwagę odbiorców w różnych kontekstach.

W ciągu trzech dni będziesz zaangażowany w intensywną debatę na temat kluczowych kwestii wpływających na innowacje w opiece zdrowotnej. Metoda case przeniesie twoje myślenie na wyższy poziom, a interakcja z członkami wydziału i synergiami peer-to-peer da ci szerszą perspektywę i wgląd w kształtowanie swojej przyszłości zawodowej i wzrostu jako kobiecego lidera w opiece zdrowotnej.

Rejestracja do 01/09/2019

Hard Skills Program

hs-1024x535.jpg

Program Hard Skills zapewnia praktyczne narzędzia do zdobywania wiedzy i wskazówek do rozwoju innowacji. Głównym celem projektu jest identyfikacja największych potrzeb młodych naukowców w zakresie twardych kompetencji, w tym: biotechnologii i chemii medycznej.

Projekt Hard Skills skierowany jest do studentów, doktorantów i doktorów, absolwentów kierunków naukowych, osób pracujących w przedsiębiorstwach rozpoczynających działalność (do 3 lat), MŚP, młodych naukowców, którzy stanęli przed wyzwaniem łączenia roli przedsiębiorcy i innowatora.

Plan szkolenia:
 1. Jeden tydzień intensywnych treningów Hard Skills w Gdańsku i Warszawie (Polska) w dniach 1-6 września 2019 r.
 2. Jeden tydzień intensywnych treningów Hard Skills w zakresie nowoczesnych technik biotechnologii i chemii medycznej w Barcelonie (Hiszpania) w dniach 22-27 września.
 3. Konkurs pitchingowy z udziałem jury – ekspertów, mentorów, partnerów przemysłowych
Rejestracja do 16/08/2019

Start-up Kick Off Training: Make your own entrepreneurship journey

sorbonne.png

Start-up kick off (Paris E-Lab) to dwutygodniowy trening podzielony na dwa moduły organizowane przez Uniwersytecie Sorbona i Uniwersytet Federico II w Neapolu. Szkolenie ma na celu rozwinięcie przedsiębiorczego projektu w startup w fazie inkubacji. Uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w jednym lub obu modułach.

Moduł 1: How to drive your idea into a real concept – Sorbonne Université (Campus UPMC) 28-31.10.2019

Moduł 2: How to validate and communicate your project – University of Naples Federico II (Unina News) (Monte S. Angelo Campus), 18-22.11.2019.

Szkolenia dedykowane są dla studentów, doktorantów, naukowców oraz przedsiębiorców z dziedziny medycyny, life science, ekonomii, IT, technologii oraz pochodnych.

Termin aplikowania do programu edukacyjnego upływa dn. 04.10.2019

EIT_Health_Startup_kick_off_training_A6.pdf (527 KB)

EIT_Health_Startup_kick_off_training_Affiche_A0.pdf (2,62 MB)


Data publikacji: 12.07.2019r.

H-impact

H-impact to 12-tygodniowy międzynarodowy program, który uczy innowacyjności i rozwijania umiejętności w zakresie przedsiębiorczości w sektorze opieki zdrowotnej.
Podczas programu uczestnicy dowiedzą się więcej na temat planowania biznesu, prototypowania, testowania czy dobrania odpowiedniej strategii wprowadzenia danego produktu na rynek.

Program dedykowany jest dla: studentów, doktorantów, naukowców, przedsiębiorców.

Kurs składa się z 2 weekendowych wyjazdów do Belgii oraz 10 tygodni warsztatów online.
Program rozpoczyna się w weekend 23-25 września 2019 roku.

Termin aplikowania do programu edukacyjnego upływa dn. 31 lipca 2019r.

HiImpact.jpg

Szczegóły programu (formularz aplikacyjny, szczegółowe opcje cenowe i rabaty):
H-impact
Digital_folder_H_impact.pdf (8,27 MB)


Data publikacji: 18.04.2019r.

HelloAI: Healthcare UPgraded – role of Artificial Intelligence in Healthcare summer school

Program edukacyjny HelloAI Summer School dedykowany jest w szczególności do studentów, doktorantów i młodych naukowców z uczelni medycznych i technicznych zainteresowanych zagadnieniami sztucznej inteligencji w szeroko pojętej służbie zdrowia.

Termin aplikowania do programu edukacyjnego upływa dn. 21 kwietnia 2019r. o godz. 23:59 CET.

Dokumenty wymagane do zgłoszenia chęci uczestnictwa w HelloAI Summer School:
 1. CV (pdf)
 2. Zaświadczenie ze szkoły/miejsca pracy (pdf)
 3. List motywacyjny (maks. 2000 znaków)
 4. Opis pomysłu (maks. 2000 znaków).

Dokumentacja aplikacyjna musi być przygotowana w języku angielskim. Program realizowany w języku angielskim.

Aplikuj teraz

Dla pierwszych 15 uczestników, którzy otrzymają najwięcej punktów przewidziane jest pełne stypendium obejmujące odpowiednio koszty podróży i zakwaterowania w obu lokalizacjach warsztatowych (Budapeszt, Barcelona). Dla reszty zakwalifikowanych do programu uczestników zapewnione będzie jedynie jedzenie i czesne.

Program HelloAI Summer School jest organizowany przez GE Healthcare , KTH i LEITAT, a finansowany przez EIT Health .

Program HelloAI Summer School obejmuje 10-dniowy kurs biodesign thinking, współpracę zespołową, identyfikację potrzeb klinicznych, podstawowe teoretyczne i praktyczne zastosowanie sztucznej inteligencji i przedsiębiorczości.

Zajęcia edukacyjne będą prowadzone w dwóch lokalizacjach:
27–31 maja 2019r. Budapeszt (Węgry) – GE Healthcare
1-5 lipca 2019r. Barcelona (Hiszpania) – Leitat Technological Center
HelloAISummerSchool_1.jpg
Więcej informacji znajdziecie na stronie HelloAI Summer School

Data publikacji: 18.04.2019r.

Summer School: L-ead – Leveraging e-health workforce by advanced skills

Szkoła letnia L-ead dedykowana jest dla studentów i doktorantów, głównie z kierunków medycyny i nauk o zdrowiu, jak również dla stażystów, naukowców oraz pracowników służby zdrowia. Szkoła letnia ma na celu zwiększenie świadomości i dzielenia się wiedzą na temat zmian systemów opieki zdrowotnej w erze cyfrowej. Dzięki zarządzaniu zmianą i tworzeniu polityki opartej na dowodach uczestnicy będą w stanie zrozumieć funkcjonowanie systemów opieki zdrowotnej. Uczestnicy będą potrafili zidentyfikować innowacyjne rozwiązania oraz ocenić wpływ transformacji cyfrowej na opiekę zdrowotną i jej pracowników.

Program warsztatów obejmuje:
 1. Inteligencję pracowników służby zdrowia – aktualne wyzwania dla systemów opieki zdrowotnej
 2. Decyzje oparte na dowodach i zarządzanie zmianą
 3. Optymalizację opieki przy wsparciu dużych zbiorów danych
 4. Aspekty finansowania zdrowia
 5. Telemedycyna: e-zdrowie i m-zdrowie – zarządzanie ścieżką pacjenta
 6. Interakcje z pacjentami – zdrowie konsumentów
 7. Umiejętność korzystania z technologii cyfrowych i umiejętności pracowników służby zdrowia i pacjentów posiadających odpowiednie uprawnienia
 8. Innowacje i umiejętności przedsiębiorcze w obszarze zdrowia cyfrowego

Szkoła letnia „L-ead” organizowana jest w współpracy z wiodącymi ośrodkami badawczymi: Semmelweis University, Universidad de Navarra, E-Group .

Zajęcia edukacyjne będą prowadzone w dwóch lokalizacjach:
08-12 lipca 2019r. Barcelona (Hiszpania)
15-19 lipca 2019r. Budapeszt (Węgry)

Termin aplikowania do programu edukacyjnego upływa dn. 19 maja 2019r.

Dokumenty wymagane do zgłoszenia chęci uczestnictwa w L-ead Summer School:
 1. CV (pdf)
 2. Zaświadczenie ze szkoły/miejsca pracy (pdf)
 3. List motywacyjny (maks. 2000 znaków)
 4. Opis pomysłu (maks. 2000 znaków)
  Dokumentacja aplikacyjna musi być przygotowana w języku angielskim. Program realizowany w języku angielskim.

  Aplikuj teraz
  L-EADSummerSchool_1.jpg

  Więcej informacji znajdziecie na stronie Summer School

  Data publikacji: 18.04.2019r.

McTivAgeing Summer School

McTivAgeing Summer School ma na celu szkolenie profesjonalistów w zakresie projektowania, opracowywania i wdrażania wsparcia lub rozwiązań w zakresie promocji zdrowia i niezależności funkcjonalnej dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej lub zagrożonych ograniczeniem mobilności podczas wykonywania codziennych czynności.

Termin aplikowania do programu edukacyjnego podzielono na dwie rundy:
Runda 1: upływa dn. 22 kwietnia 2019r.
Runda 2: upływa dn. 30 kwietnia 2019r.

Dokumenty wymagane do zgłoszenia chęci uczestnictwa w kursie:
 1. CV (pdf)
 2. Zaświadczenie ze szkoły/miejsca pracy (pdf)
 3. List motywacyjny (maks. 2000 znaków)
 4. Opis pomysłu (maks. 2000 znaków)

  Dokumentacja aplikacyjna musi być przygotowana w języku angielskim. Program realizowany w języku angielskim.

  Aplikuj teraz
  McTivAgeing_Summer_School_banner.png


  Szkoła letnia organizowana jest przez University of Lisbon wraz z innymi wiodącymi ośrodkami badawczymi m.in.: KU Leuven , Technical University of Madrid .
  Program warsztatów organizowanych w 8 blokach tematycznych realizowanych w systemie sesji on-line (1-12 lipca br.) i sesji stacjonarnej (18-27 lipca br.) jest dostępny na stronie organizatora .

Więcej informacji znajdziecie na stronie Summer School

Data publikacji: 26.02.2019r. (aktualizacja z dn. 05.03.2019r.)

StarShip 2019 – program stypendialny EIT Health

Starship to kolejna inicjatywa edukacyjna EIT Health organizowana we współpracy z wiodącymi europejskimi partnerami przemysłowymi. Program wykorzystuje mieszankę różnych podejść edukacyjnych, w tym elementy ze Stanford Biodesign Concept. Starship będzie wyjątkową okazja dla uczestników do zaangażowania się w innowacyjne projekty z branży life science, współpracę z innowatorami w interdyscyplinarnych zespołach.

Konsorcjum EIT Health zaprasza do udziału w nowym programie stypendialnym Starship 2019

Jeśli tylko:
* Twoje zainteresowania dotyczą obszarów: zdrowie, ochrona zdrowia, medycyna.
* Masz wykształcenie z zakresu nauk biomedycznych, technicznych, ekonomicznych, inżynierii lub designu.
* Terminy design thinking i solution design nie są Ci obce.
* Znasz biegle język angielski.

Chciałbyś zdobyć międzynarodowe doświadczenie i dyplom EIT Health. Program Starship jest właśnie dla Ciebie!
Ścieżka aplikacyjna_aktualizacja z dn. 05.03.2019r.
Ścieżka aplikacyjna_aktualizacja z dn. 05.03.2019r.


Termin nadsyłania zgłoszeń (CV oraz list motywacyjny w języku angielskim) został wydłużony do dn. 10 marca 2019r. (aktualizacja z dn. 05.03.2019r.)


Masz dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie EIT Health

Starship 2019
Starship 2019

Kontakt

tel. 58 349 10 09
tel. 58 349 11 85
e-mail: naukaibiznes@gumed.edu.pl
Budynek nr 5, I piętro, ul. Dębinki 7, 80-211 Gdańsk
Zapraszamy w godz. 8:00 – 15:00


EIT Health