EIT Health Innovation Days on Medical University of Gdansk

StartAktualnościEIT Health Innovation Days ...

EIT Health Innovation Days on Medical University of Gdansk

30.08.2020

Innowacje medyczne!

EIT Health Innovation Days on Medical University of Gdansk

EIT Health Innovation Days promuje innowacje medyczne wśród studentów uniwersytetów poprzez programy trwające od jednego do dwóch dni w instytucjach akademickich w całej Europie. Studenci otrzymują wprowadzenie do praktycznych narzędzi innowacji zdrowotnych i pracują w interdyscyplinarnych zespołach, aby stawić czoła prawdziwym wyzwaniom zdrowotnym stawianym przez projekty EIT Health, lokalne organizacje i prywatne korporacje. Zespoły, które odniosą sukces, otrzymają zasoby na opracowanie swoich pomysłów, a uczniowie z regionów, w których funkcjonuje EIT Health, zostaną zachęceni do zaangażowania się w naszą sieć.

Innovation Days skierowane są do wszystkich studentów, absolwentów i doktorantów zainteresowanych innowacjami medycznymi. Między 28 października a 10 listopada partnerzy z sześciu EIT Health Co-Location Centres i 13 RIS Hubs przeprowadzą własne dni innowacji w 32 lokalizacjach na terenie Europy.

Zespoły, które zajmą pierwsze miejsce w każdej z lokalizacji zostaną zaproszone na Winners Event, gdzie spotkają się nawzajem. Podczas tego wydarzenia studenci otrzymają wsparcie i zasoby, aby dalej rozwijać swoje pomysły, a także wezmą udział w szkoleniu z zakresu metodologii innowacji. I-Days to pierwszy krok dla studentów na ścieżce innowacji zdrowotnych. Zachęcają one setki studentów z europejskich CLC do przyłączenia się do sieci EIT Health.

Zarejestruj się na EIT Health Innovation Days w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym